Тарифи знижено !!!
ЗАМОВЛЯЙТЕ РЕД ТАКСІ ОНЛАЙН
Онлайн Замовлення
ПЕРЕВАГИ РЕД ТАКСІ
ПРИВАБЛИВІ ТАРИФИ
В ГОДИНУ ПІК
Ми не збільшуємо тариф в 1,5-2 рази в період підвищеного попиту
ЗНАЙДЕМО МАШИНУ
ЗА 2 ХВИЛИНИ
Згідно з статистичними даними РЕД ТАКСІ, середній час пошуку автомобіля для клієнта складае менше 2 хвилин
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Якщо у вас під час поїздки виникла конфліктна ситуація або ви щось загубили, відділ якості обслуговування допоможе з цим розібратися
ПРИВАБЛИВІ ТАРИФИ
СТАНДАРТ
Зручні і сучасні автомобілі
Замовлення:
Тарифний план
Посадка

35 грн.

1 км поїздки по місту*

7,5 грн.

Очікування**

1,5 грн. в мин.

Простій в пробці***

1,5 грн. в мин.

УНІВЕРСАЛ
Зручні сучасні автомобілі для великої кількості багажу
Замовлення:
Тарифний план
Посадка

55 грн.

1 км поїздки по місту*

8 грн.

Очікування**

1,5 грн. в мин.

Простій в пробці***

1,5 грн. в мин.

КОМФОРТ
Автомобілі підвищеної комфортності (Д клас і вище)
Замовлення:
Тарифний план
Посадка

55 грн.

1 км поїздки по місту*

8 грн.

Очікування**

1,5 грн. в мин.

Простій в пробці***

1,5 грн. в мин.

МІКРОАВТОБУС
Автомобілі для великої компанії (6-8 чоловік)
Замовлення:
Тарифний план
Посадка

65 грн.

1 км поїздки по місту*

10,5 грн.

Очікування**

1,5 грн. в мин.

Простій в пробці***

1,5 грн. в мин.

Час дії тарифних планів
Понеділок-Четвер
П'ятниця
Субота, Неділя
День
10:30-16:59; 20:00-22:59
10:30-15:59
08:00-22:59
Час-Пік
08:00-10:29; 17:00-19:59
08:00-10:29; 16:00-22:59
Ніч
23:00-07:59
23:00-07:59
23:00-07:59
*
Вартість 1 км поїздки за містом для всіх тарифних планів вище міського тарифу на 2 грн.
**
Вартість очікування пасажира - Після подачі машини за адресою, клієнту доступні 8 безкоштовних хвилин очікування, після закінчення цього часу за кожну наступну хвилину простою стягується плата відповідно до обраного тарифного плану.
***
Простий в пробці - в разі падіння швидкості нижче 20 км / год протягом 40 секунд, за кожну наступну хвилину нараховується плата відповідно до обраного тарифного плану. Після зростання швидкості більше 20 км / год нарахування плати за пробки припиняється.
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Якщо у вас під час поїздки виникла конфліктна ситуація, ви щось загубили чи є інші питання, пов'язані з нашою роботою, напишіть нам email і менеджер з відділу контролю якості зв'яжеться з вами і допоможе розібратися.
КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

Переваги роботи з Ред Таксі

Договір з юридичною особою (ТОВ)

Ліцензія на пасажирські перевезення

Транспортні послуги можете віднести на валові витрати

Телефонуйте: +38 (044) 500 00 00 kyivstar
ІНФОРМАЦІЯ ВОДІЯМ
Якщо ви хочете працювати в Ред Таксі, телефонуйте +38 (067) 220 99 06 kyivstar +38 (095) 235 22 22 vodafone
РЕД ТАКСІ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГИ
Як користуватися таксі. Декілька порад. За результатами опитувань клієнтів Ред Таксі серед вимог лідирують:
  • 1. Своєчасна подача автомобіля
  • 2. Вартість поїздки
  • 3. Марка і стан автомобіля
Виходить, що клієнту потрібно «швидко, дешево і якісно». Як же поєднати всі ці три параметри в одній поїздці? Про це піде мова далі.

Чому іноді складно поїхати.

Найскладніше викликати таксі під час високого попиту. Наприклад, в години високого попиту всім треба їхати на роботу або додому. А в п'ятницю ввечері багато автовласників залишають автомобіль на стоянці, щоб безперешкодно відсвяткувати кінець робочого тижня. Також складно виїхати під час снігопаду або дощу - в цей час автовласники і люди, що підробляють приватним візництвом, вважають за краще нікуди не виїжджати. Таким чином попит стає більше, а число доступних машин стає істотно менше.

Як гарантовано поїхати.

Якщо вам треба їхати через 30-40 хвилин, зателефонуйте в Таксі Ред заздалегідь. За цей час диспетчер спланує дії вільних машин так, щоб ваше замовлення було виконано в пріоритеті. Послуга «попереднє замовлення» коштує всього 5 гривень. Під час високого попиту досвідчені клієнти таксі іноді просять диспетчера призначити підвищений тариф. Що це таке? Наприклад, якщо зазвичай поїздка з роботи додому коштує 85 гривень, то додаткові 20 гривень зроблять це замовлення більш привабливим і він буде забрано першим зі списку замовлень для виконання.

Як приємно користуватися Ред Таксі

Із сотень служб таксі Києва лише деякі мають свій автопарк. Більшість замовлень виконуються водіями на власних автомобілях. Вони можуть бути різними і вважатися за різними тарифами. Однією з таких служб є Ред таксі.

Якщо ви не хочете переплачувати і ваш вибір - Базовий тариф, але ви не хочете їхати на ВАЗ або Ланос, скажіть про це диспетчеру. У цьому випадку, за ті ж гроші до вас може приїхати, наприклад, Рено Логан або Шевроле Авео. Якщо ви з великою кількістю валіз їдете в аеропорт або на вокзал, попросіть диспетчера вказати в замовленні «порожній багажник». Це не буде коштувати нічого. Якщо ж речей дуже багато, замовте «універсал». У разі або Ваш багаж нестандартних габаритів, опишіть ситуацію диспетчеру і до Вас приїде автомобіль що задовольнити Ваші потреби, аж до вантажопасажирського мікроавтобуса. А коли ви подорожуйте великою компанією, замовте пасажирський мікроавтобус. На такий транспорт завжди підвищений попит, і ми рекомендуємо своїм пасажирам, робити замовлення на нього завчасно. Тарифи для автомобілів «універсал» і «мікроавтобус» трохи вище базових, зате Ви будете їхати з комфортом, а не на одному сидінні з Вашим багажем і будете Ці тарифи також стандартизовані і озвучуються диспетчером в момент оформлення замовлення.

Якщо вам треба перевезти вантаж - скажіть про це диспетчеру і до вас приїде автомобіль в кузові універсал, вантажопасажирський або пасажирський мікроавтобус. У цьому випадку, Ви також дізнаєтеся тариф від диспетчера. Автомобільний кондиціонер - хтось його лає, хтось хвалить ... Але немає жодної людини хто пошкодував би про те що у нього в автомобілі кондиціонер, перебуваючи вже півтори години в пробці на Саксаганського в самий розпал серпневої дня при зовнішній температурі повітря +35 градусів за Цельсієм. Ви зі сної згодні?

Ми настійно рекомендуємо нашим пасажирам не забувати попереджати диспетчера про Ваше бажання їхати на автомобілі з кондиціонером. Це здорожує вартість всього на 10-20 грн., Зате Ви отримаєте тільки позитивні емоції від поїздки. Виникла необхідність відвезти домашнього улюбленця до ветеринара на профілактичне щеплення, ми допоможемо. Якщо вихованець невеликих або середніх габаритів, можете взяти його в салон. Для транспортування домашніх тварин необхідна спеціальна клітка-контейнер. Проспали, і в поспіху забули вдома щось дуже важливе, наприклад, флешку з презентацією нового проекту над якою працювали всі вихідні, Ви ж так мріяли в понеділок вранці показати шефу ... Поїздка додому через все місто представляє з себе сущий кошмар довжиною в півтори години тільки в одну сторону А що якщо до вівторка хтось із колег встигне запропонувати шефу щось подібне Вашої презентації? Ви ж обговорювали раніше свої ідеї з колегами? Звичайно обговорювали, причому а подробицях !!! Як тепер з цими думками прожити понедельник? Секунди здаються годинами. Якщо Вам знайома така ситуація - вихід є !!! Попросіть диспетчера служби таксі Київ оформити замовлення з послугою «кур'єр» і можете дзвонити родичам щоб винесли флешку до під'їзду, кур'єр приїде за все через 5-10 хв., А через годину Ви вже будете радіти від розчулення шефом над Вашими інноваційними ідеями.

Як прекрасно передчуття травневих свят! Весна в самому розпалі. Чотири або п'ять днів позапланового оплачуваної відпустки, що дісталися нам у спадок від радянського союзу. Перша думка - поїхати на природу! Після більш ніж піврічної перерви, ідея вирватися на лоно природи в самому пріоритеті, незважаючи на перспективу отримання індульгенції від дружини за поїздку до тещі ... Так, ідея чудова, сіноптікуа віщує чудову погоду, і Ви вже навіть закупилися свинячим ошийка на компанію 10 15 осіб? Але, завжди виникає питання - а як усіх друзів вмістити в нашу машину? Адже Толян і Дімон з Коляном точно за кермом не поїдуть щоб не обмежувати себе в єднанні з природою. Одні і ті ж питання щороку, куди всіх вмістити і хто буде за кермом ... Рішення є - замовте в корпоративное такси пасажирський мікроавтобус. Він Вас з комфортом доставить до місця відпочинку, а потім приїде за Вами в призначений час. Як показує практика, за вартістю ця послуга точно дешевше ніж витрачене паливо чотирьох-п'яти автомобілів всієї Вашої компанії. До Вас приїжджає далекий родич, який не був у Києві з часів смерті Брежнєва? Або діловий партнер з іншого міста, що вимагає особливої уваги? А у Вас як завжди можна гаяти жодної хвилини і поїздка в аеропорт або на вокзал для особистої зустрічі довгоочікуваного гостя ламає всі Ваші плани? Послуга «зустріч з табличкою» від корпоративного таксі кращий вихід із ситуації.